Все комментарии из этого раздела на дату:

Искать в комментариях:

Например: Сити брок

Аналітичний огляд ринку

15.05.2017 | Источник: КИНТО
Тема: Комментарии по открытию, ходу и закрытию торгов, КИНТО

Минулої п’ятниці індекс Української біржі підріс на 0,9% після зниження протягом кількох днів до того. За результатами попередньої торгової сесії, індекс УБ втратив ті ж 0,9%. Тепер на графіку фондового індикатору вималювалась картина другого відскоку після зниження, в цілому сприятлива для цін місцевих акцій, так само, як є сприятливою динаміка зовнішніх ринків. Щоправда, найближчий ф’ючерс на індекс УБ на 48,5 пунктів нижче поточного рівня, що є певним попередженням.

Три індексних акції Української біржі закінчили минуло п’ятничні торги «в червоному», дві – в позитивній зоні. Найбільшу цінову зміну за результатами торгів мали в цей день акції Райффайзен банк Аваль (+2,7%) та «Укрнафти» (-1,7%).

Обсяги торгів індексними акціями на основній місцевій фондовій біржі того дня підросли, і приблизно на 40% перевищили середньоденні обсяги торгів індексними паперами Української біржі за останні півроку, рік та півтора.

Композитний доларовий фондовий індекс ринків країн, які розвиваються, MSCI EM, минулої п’ятниці підріс ще на 0,2% і вийшов на свій новий річний максимум. Цей індекс зростає на фоні низьких відсоткових ставок в світі та своєї суттєво більш низької оцінки, ніж оцінка фондового ринку США, включаючи і середній історичний дисконт в оцінках між цими ринками, при пласкій динаміці фондового ринку США. Ріст індексу MSCI EM позитивний для місцевого українського ринку акцій через велику позитивну кореляцію між ним і індексом УБ.

Широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 минулої п’ятниці підріс на 0,3% майже до свого недавнього річного максимуму, а широкий фондовий індекс США S&P 500 втратив незначних 0,15%, знаходячись коло свого історичного максимуму.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські та на європейські фондові індекси підростають. Згідно з IG, яка дає котирування індексів до початку біржових торгів, відразу після відкриття європейських фондових бірж європейські фондові індекси помітно зростуть. Індекс MSCI EM зранку додає ще 0,5%, і оновлює свій річний максимум.

Сильно значимих новин для фінансових ринків зранку немає. Позитивно учасники ринків сприймають новини про перемогу консервативної партії ХДС, канцлера ФРН Ангели Меркель на місцевих виборах в найбільш важливому окрузі Німеччини цієї неділі, а також попередню домовленість Росії та Саудівської Аравії продовжити дію обмеження на видобуток нафти до березня 2018 року.

На цьому спокійному і позитивному фоні можна, скоріше, очікувати цінового росту сьогодні і на місцевому українському ринку акцій, пам’ятаючи про ризики цього сценарію, свідоцтвом чого є негативне значення різниці між ф’ючерсом на індекс УБ та його поточним значенням, і наявність вже не нової негативної інформації стосовно певних емітентів індексного кошику УБ.

Комментарии по теме