Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

Депозитний сертифікат – це отримання УСЬОГО ВКЛАДУ БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ОБМЕЖЕНЬ НБУ

24.02.2017, 17:03 | Источник: КОНКОРД
Тема: Новости фин.компаний, КОНКОРД

Уявімо, що ви оформили депозит у банку на 100 000 $, але забирати його назад доведеться лише частинами – не більше 7 000 $ (або 250 000 гривень) у день. Але що робити, коли потрібна вся сума і відразу?
Для таких ситуацій КОНКОРД банк пропонує оформити іменний депозитний сертифікат. Умови там точно такі ж, як і у класичного депозиту – дохід до 16,5% річних у гривні, 6,25% у доларах і до 5% у євро.
Але цей сертифікат дозволяє отримати назад УВЕСЬ ВКЛАД у повному розмірі ЗА ОДИН РАЗ без будь-яких обмежень від НБУ, незалежно від суми – до 500 000 $.
При чому, ви самі вирішуєте – видати вам увесь вклад готівкою або відразу перевести на будь-який рахунок у будь-яку країну світу або на особисту картку. 
Подробиці тут
За детальною інформацією звертайтеся в службу клієнтської підтримки (050), (068), (056) 734-50-05 або у відділення


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.