Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

Консервативний фонд «ОТП Класичний» приніс інвесторам 15,3% доходу за підсумками року

06.02.2018, 11:56 | Источник: OTP Capital
Тема: Новости фин.компаний, OTP Capital

За підсумком 2017 року відкритий фонд «ОТП Класичний» під управлінням КУА «ОТП Капітал» приніс своїм інвесторам 15,33% доходу. Фонд «ОТП Класичний» - спеціалізований фонд грошового ринку, що передбачає інвестування коштів клієнтів у найбільш консервативні інструменти – банківські депозити та державні облігації. При цьому інвестори мають можливість щоденного виходу з фонду, а термін інвестування не обмежений.

«Фонди грошового ринку в усьому світі є основою будь-якого інвестиційного портфелю. Це найбільш консервативний та стабільний вид інвестиційних фондів, що за рівнем ризику відповідає депозитам. В Україні, в поточних умовах зниження депозитних ставок, саме фонди грошового ринку дають можливість отримувати більшу дохідність, ніж по депозитах, при тому самому рівні ризику. Оскільки «ОТП Класичний» є відкритим фондом, що дає його інвесторам абсолютну ліквідність, то його можна порівняти з депозитом з вільним зняттям та поповненням», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».  

Інвестиційні фонди – це найпростіший інструмент для інвестування, головна мета якого – об’єднати капітал багатьох людей та ефективно його інвестувати. Активи інвестиційного фонду належать його інвесторам на правах спільної власності, а участь кожного інвестора в фонді підтверджується володінням цінними паперами фонду. Для ефективного інвестування фонд має всі можливості – професійних керуючих, аналітиків, системи ризик-менеджменту і, найголовніше, достатньо ресурсів для проведення масштабної диверсифікації, інвестуючи одразу в десятки різних фінансових інструментів для зменшення ризиків. Прибутки від інвестиційної діяльності збільшують вартість фонду та його цінних паперів. Інвестор фіксує свій прибуток при зворотному продажу своїх цінних паперів за поточною ціною.  

Дізнатися більше та інвестувати кошти в «ОТП Класичний» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку.  

Додаткова інформація також на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 5 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,2 млрд. грн.  

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.                      

Увага:
прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

 Скачать полный текст »


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.