Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

Нові інвестиційні можливості від «ОТП Інвест+»

12.12.2016, 11:36 | Источник: OTP Capital
Тема: Новости фин.компаний, OTP Capital

З 5 по 23 грудня інвестиційний фонд «ОТП Інвест+» проводить залучення нових інвестицій на наступний рік. Фонд створений для інвесторів, яких не задовольняють поточні депозитні ставки та які бажають отримати максимальну дохідність при низькому рівні ризику.   
 
«У період зниження ставок по банківських депозитах інвестори починають шукати альтернативні інструменти примноження свого капіталу. Найпростіші з них – інвестиційні фонди, вони не мають фіксованої дохідності, але можуть приносити вищий прибуток. У фонді «ОТП Інвест+» ми використовуємо державні облігації, а також банківські депозити. Ця консервативна стратегія у найближчий рік дозволить отримати приблизно 19% річних доходу», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал». 
    
За підсумками 2016 року компанія з управління активами «ОТП Капітал» отримала 24,6% річних для учасників «ОТП Інвест+», що перевищило середні ставки за банківськими депозитами. Аналогічна інвестиційна стратегія добре зарекомендувала себе і у попередні періоди, коли дохідність складала 28-33% річних.    

Період інвестування у фонд «ОТП Інвест+» складає 1 рік. Також існує можливість щорічного продовження строку інвестування, що дозволяє відтермінувати сплату податків та капіталізувати відсотки. Мінімальна сума інвестицій – від 50 000 грн.  

Дізнатися більше про «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.       
Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 306,6 млн. грн.   

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.