Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

ОТП Банк і ОТП Капітал залучили рекордні 34,7 млн грн в унікальний гібридний вклад «Подвійний результат»

07.06.2018, 16:03 | Источник: OTP Capital
Тема: Новости фин.компаний, OTP Capital

За підсумками кампанії із залучення коштів до вкладу «Подвійний результат» ОТП Банк та компанія з управління активами ОТП Капітал спільно залучили рекордні 34,7 млн грн. Вклад, що поєднує банківський депозит та інвестиційний фонд у рівних пропорціях, є унікальним для України та пропонується ОТП Групою з 2012 року. Такий вклад дозволяє клієнту отримати підвищену ставку за депозитом і додатковий дохід від інвестицій в інструменти фінансового ринку.

Під час цієї кампанії вклад передбачав 15% річних за 3-місячним депозитом в АТ «ОТП БAHК» за умови розміщення такої ж суми на рік в інвестиційний фонд під управлінням «ОТП Капітал». Кошти клієнтів у фонді вкладаються в державні облігації, що наразі приносять близько 16% річних. Прибуток, отриманий від інвестиції в фонд буде виплачуватися інвесторам у вигляді дивідендів, що дозволить знизити податок на доходи фізичних осіб вдвічі, до 9%.

«Ми завжди готові запропонувати нестандартні для українського ринку продукти задля задоволення поточних потреб наших клієнтів. Результати продажів вкладу «Подвійний результат» свідчать про те, що українці готові використовувати нові інвестиційні можливості на тлі відносно низьких депозитних ставок. Тішить, що клієнти все більше долучаються до світової практики інвестування та накопичення. Для цього ми маємо цілу лінійку фондів, які дозволяють клієнтам обрати ефективний інвестиційний інструмент, що відповідає їхнім цілям», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

КУА «ОТП Капітал» постійно пропонує інвестиційні фонди з різними інвестиційними стратегіями. Так, за результатами 2017 року, фонд «ОТП Класичний» з консервативною стратегією приніс своїм інвесторам 15,3% річних, фонд «ОТП Валютний», що інвестує кошти виключно у валютні інструменти, заробив 5,8% річних в доларі, а «ОТП Фонд акцій» відзначився зростанням в 45,2% річних.

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.  

Компанія з управління активами «ОТП Капітал»
була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 6 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,4 млрд. грн.  

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.                        

Увага:
прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

 Скачать полный текст »


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.