Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

Пенсійний фонд «ОТП Пенсія» відтепер в мережі фінансових консультантів «ОВБ Алфінанц Україна»

04.09.2017, 11:18 | Источник: OTP Capital
Тема: Новости фин.компаний, OTP Capital

Відтепер укласти пенсійний контракт з фондом «ОТП Пенсія» та почати пенсійне накопичення можна в мережі представництв компанії ОВБ по всій Україні та через фінансових консультантів компанії.  

Концерн «OVB» надає послуги високоякісного фінансового консалтингу в 14 країнах Європи. В Україні концерн вже 10 років представлений компанією «ОВБ Алфінанц Україна», що має 29 регіональних представництв та понад 100 професійних фінансових консультантів.  

«Компанія «ОВБ» стала одним із перших фінансових брокерів в Україні, що почав пропонувати своїм клієнтам участь у недержавному пенсійному фонді. Це демонструє стратегічне бачення компанії щодо розвитку цього виду пенсійного накопичення та комплексний підхід при наданні консультацій. Це запорука фінансової стабільності та благополуччя клієнтів», - відзначає Віталій Дишловий, керівник Департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».  

«Ми раді поширити нашу співпрацю з групою компаній ОТП на український ринок. На ринку, де порівняно з європейським ринком кількість надійних фінансових інструментів для заощаджень є обмеженою, співпраця з компанією «ОТП Капітал» в сфері недержавного пенсійного забезпечення дозволить розширити спектр фінансових інструментів, які ми використовуємо для надання комплексних фінансових консультацій нашим клієнтам», - зазначив Дмитро Малик, директор ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна».    

Діяльність недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» передбачає залучення пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестування цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку. Портфель фонду складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку - банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.      

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг приватним особам та корпоративним клієнтам і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 4 венчурні фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавні пенсійні фонди. Активи під управлінням – 350 млн. грн.  

Компанія «ОВБ Алфінанц Україна» належить до концерну ОВБ, який був заснований в 1970 році в м. Кельн і представлений в 14 країнах Європи. Концерн ОВБ є провідним постачальником фінансових послуг та високоякісного комплексного фінансового консалтингу. Діяльність в Україні була розпочата в 2007 році. Наразі компанія має 29 представництв та понад 100 фінансових консультантів в Україні. 


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.