Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

Вклад «ОТП Подвійний» - подвійний улов від OTP Group: 3-місячний депозит та інвестиційний фонд на 12 місяців

11.09.2018, 11:32 | Источник: OTP Capital
Тема: Новости фин.компаний, OTP Capital

ОТП Банк та КУА «ОТП Капітал» пропонують спільний акційний продукт - вклад «ОТП Подвійний», що розширює інвестиційні можливості клієнтів завдяки поєднанню двох різних фінансових інструментів: 3-місячного депозиту від ОТП Банку та 12-місячного інвестиційного фонду від ОТП Капітал. Сума вкладу розподіляється на дві рівні частини між цими складовими. Співпраця двох стратегічних партнерів з ОТП Групи генерує подвійні зусилля для досягнення найкращого інвестиційного результату, подвійний контроль за ризиками та подвійний захист інвестицій.

Вклад «ОТП Подвійний» передбачає фіксовану підвищену відсоткову ставку за депозитом, що є на 3 пункти вищою від стандартного депозиту в ОТП Банку та складає 15% річних, а також можливість одержати додатковий дохід від участі у фонді за рахунок інвестування коштів у облігації внутрішньої державної позики, що наразі приносять близько 16% річних. Додатковою перевагою є вдвічі менші податки на прибуток від фонду, що виплачується у вигляді дивідендів та оподатковується за ставкою 9% (+1,5% військового збору).

Надійність вкладу підкріплюється не лише багаторічним досвідом та бездоганною репутацією ОТП Групи, але й державними гарантіями. Депозит від ОТП Банку гарантується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Стратегія інвестиційного фонду передбачає інвестування коштів в облігації, що гарантовані державою.

«Вперше подібний «гібридний» вклад в Україні з’явився у 2012 році на основі позитивного досвіду угорських колег з керуючої компанії OTP Fund Management та угорського OTP Bank. Останні роки ОТП Капітал та ОТП Банк двічі на рік пропонують такий вклад своїм клієнтам для того, щоб вони мали змогу спробувати вкладення у інвестиційні фонди та змогли отримати підвищену ставку за депозитом. Зазвичай інвестування коштів в такий вклад приносить дохідність на 3-5 відсоткових пунктів вищий, ніж ставки за звичайними депозитами. Цього разу отримати подвійний улов переваг можна лише до середини жовтня, але загальний обсяг пропозиції обмежений, тож не раджу відкладати інвестування на останній день», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про інвестиційні фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.  

Компанія з управління активами «ОТП Капітал»
була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 6 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,5 млрд. грн.  

Акціонерне товариство «ОТП Банк»
– один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.                    

Увага:
прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

 Скачать полный текст »


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.